Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ashampoo WinOptimizer automati...

Donáth Gyula kérdése:

Ashampoo WinOptimizer automatikusan be-beindul a laptopomon Win 7 Ultimate alatt (szerencsére ritkán). Hogyan tilthatom le az automatikus (és csak az automatikus) indulását, és hogyan indíthatom manuálisan?

Figyelt kérdés
Laptopomat használt és telepített állapotban kaptam, beleértve a WinOptimizert is. Amikor az "fogja magát" és automatikusan elindul, megakasztja a munkafolyamatomat és ezt nem szeretem. Ám nem letörölni akarom – persze ha csak automatikusan induló üzemmódja létezik, akkor habozás nélkül letörlöm –, hanem ha és amikor én akarom, és a futásához előkészítettem bizonyos dolgokat, akkor manuálisan tudjam működésbe léptetni.

#Ashampoo #manuális indítás #Ashampoo WinOptimizer #autostart tiltás #kézi infítás
2020. jún. 5. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Feladatkezelo - inditas , megkeresed az alkalmazást, es letiltod ott
2020. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem nyitod meg és állítod be? Rengeteg beállítási lehetőség van. A Win-nel autatikusan együtt induló programok közül is törölheted. Amúgy melyik modulja indul el? Nem a Live Tuner?
2020. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jav.: automatikusan
2020. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem egy modul indul el, hanem az egész komplett program. Azt akarom, hogy

1.) amikor magától elindulNA, akkor előtte kérjen engedélyt, mielőtt bármit "önhatalmúlag" beavatkozna (jelenleg ugyanis nem teszi), és az engedélyt, hatályosan-hatásosan, tagadhassam is meg;

2.) manuálisan bármikor elindíthassam.

Pontosan hogyan vegyem ki az automatikusan induló progik közül? KLIKKRŐL KLIKKRE! (Win 7-et használok)

2020. júl. 10. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!