Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom ezt kikapcsolni...

Hogyan tudom ezt kikapcsolni (Windows 10/Edge)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Újratelepítettem a Windowst. Ha alvóba teszem, majd felélesztem a bejelentkezés képernyőn rányomok a "Bejelentkezés" gombra, akkor bejelentkezik az asztalra, egyúttal megnyílik az Edge, ezzel az oldallal.


[link]


Most lett elegem ebből. Hogyan lehet ezt kikapcsolni? Edgeben nem találtam meg. Nem alapértelmezett böngésző.


Köszönöm!


2020. jún. 8. 14:38
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Valószínűleg megoldottam, de ha valakinek van ötlete, írhat.
2020. jún. 8. 15:41
 2/22 anonim ***** válasza:
Ne tedd alvoba... Tonkrebassza az egesz gepet egy ido utan. Ennel meg az is jobb, ha egesz nap megy a gep
2020. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Amióta van alvó állapot a gépeken (nem tudom mióta van), azóta használom. Szerintem évtized óta, vagy több. Seeeeeemi baja nem lett egyik gépemnek sem.
2020. jún. 8. 21:39
 4/22 anonim ***** válasza:
Vagy te nem veszed észre :)
2020. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Még is mit kellene észrevennem, egy tökéletesen működő gépen? :) Tekintettel arra, hogy 1993 óta van IBM PC-m (előtte meg nem IBM PC-m volt), nekem nem lehet már újat mutatni. Te hány éves voltál 1993-ban? ;)
2020. jún. 8. 22:41
 6/22 anonim ***** válasza:
-1, de ugy latom kicsit jobban tajekozodott vagyok ilyen teren mint te.
2020. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Miért is vagy tájékozottabb? Azért, mert azt mondod?
2020. jún. 8. 22:46
 8/22 anonim ***** válasza:

Az alvó tönkrebassza a gépet...


Édes Istenem...


És még azt állítja, hogy ért hozzá...

2020. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen xd na jo bevallom kotekedni akartam, most sirok, lehyszi bocsassatok meg
2020. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nézd, mindenkinek más a személyisége. Hallottam olyat, hogy vannak, akik szeretnek kötekedni, van ilyen. Nincs semmi baj, én megbocsátok. De szerintem szokj le a kötekedésről, mert így nem lesz túl sok barátod (feltéve, hogy most vannak).
2020. jún. 8. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!