Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PhotoShop CS2-t szeretném...

PhotoShop CS2-t szeretném letölteni, teljes programot, mert a 30 naposat találom meg csak. +ha megszerzem a kodot akkor aktiválja, de telefonon is kéne aktiválni. Honnan töltsem le a teljes verziot? Vagy hogy oldjam meg a 30 napos dolgot?

Figyelt kérdés
*.*
2010. júl. 31. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A 30 napos dolgot csak megvásárlással lehet megoldani.
2010. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak fárasztod magad ezzel a bonyolult ,nehézkes programmal,ha nagy nehezen meg is szerzed használni szinte biztos ,hogy te sem fogod tudni,rengetegen befürödtek már vele,letöltötték de egyetlen egy képet sem tudtak vele megszerkeszteni
2010. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már lopod, akkor mért nem a legújabbat (CS5)?


Egybként: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy nem a legújjabat kéne, mert mindenki, aki egy picit ért a PShez, tudja, hogy a CS2 a legjobb, a többi az inkább No Comment...

És egyáltalán nem nehéz, és hűdebonyolult megoldani a problémádat, én még soha nem sültem fel vele ;)

Ha gondolod írj egy privit, és segítek ;)

2010. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Nekem azért a content aware fill nagyon tetszik a CS5-ből, még ha a "profik" nem is használják.
2010. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Válaszodra csak annyi, hogy nem azt mondtam, hogy a ,,profik" nem használják. Hanem, hogy a CS2 a legjobb.

Attól függetlenül a többiben is vannak hasznos és érdekes funkciók.

2010. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!