Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha nekem van egy jogtiszta,...

Ha nekem van egy jogtiszta, aktivált windows 8.1 prom és azzal windows 10-re frissítek (még lehet), akkor az a windows 10 is aktiválva lesz?

Figyelt kérdés
Az egyik laptopomon, amit sajnos már nem tudok használni, frissítettem windows 10-re és úgy emlékszem semmi vízjelet nem láttam. Szóval gondolom,ha jogtiszta winem van, akkor aktiválva lesz a 10 is, de azért szeretnék ebben egy megerősítést.
2020. jún. 12. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Igen. Digitális licencet kapsz. Vagyis egy tiszta telepítés esetében sem kell a továbbiakban megadod még licenc kulcsot se. Ha online leszel automatikusan aktiválja magát a Windows 10.


(Annak ellenére, hogy már évekkel ezelőtt véget ért hivatalosan az ingyenes frissítési promóció. Még midig engedi tovább az MS ezt a lehetőséget. )

2020. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!