Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak nekem rossz a messenger?

Csak nekem rossz a messenger?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt frissült a messenger, és azóta katasztrófa az egész. Eleinte azt vettem észre, hogy profilképet egyáltalán nem tudok változtatni, se lecserélni se semmi. Nevemet se tudom megváltoztatni. Na de mostanában. Ha kapok egy üzenetet, és nem nyitom meg, még akkor is azt jelzi, hogy láttam. Sokszor kioktatnak, hogy f*szért nem tudok visszaírni ha megnézem..Nem használom a facebookot (itt értem azt, hogy nincs facebook fiókom, csak messenger fiókom), ezért is annyira idegesítő, hogy profilt se tudok változtatni. Azóta sok apró dolog is elcsesződött, amióta lefrissült. A hangulatjelet nem lehet “nagyra” nyomni(ugye amikor ha hosszan nyomtad nagy lett). Az engedélykéréseimet nem mutatja szinte sose, csak ha ránézek. Mit lehetne ezzel kezdeni? Írtam már azt a “probléma bejelentés” cuccot is, de hát sz*rt sem ért mit ne mondjak. Ha valaki tud segíteni azt megköszönném!:(

Ja és ha ez is számít valamit Iphone 8-am van, nem tudom, hogy számít-e tényleg.



2020. jún. 15. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Uh, még eszembe jutott, hogy állítólag már beszüntették, hogy messengeren lehessen profilképet változtatni, ez tényleg igaz? Vagy kamu ez is?
2020. jún. 15. 16:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig volt/van és lesz is valami baja


2012-től 18-ig volt facebookom és mesengerem, de nem telt el olyan hét, hogy ne lett volna valami nyűgje. Egy bugos sz@r az egész ahogy van



Amióta meg kivették, hogy "face nélkül nem lehet új messengered" azóta a régieket is, akiknek csak messengere van, erőltetik a FB-n való regisztrálásra


Nem véletlenül hagytam úket ott 2018-ban (Ez csak egy ok volt a kismilloó egyéb közül)

2020. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én eleinte már inkább nem is csináltam face fiókot. Ahogy láttam, hogy sok az “értelmes” ember, így inkább hanyagoltam. Most még szarabb lett a messenger is, nem tudom mire volt jó nekik, hogy ennyire elb*szták.
2020. jún. 15. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen azért, hogy ráderőltessék, hogy regelj a másik szarukra, a facebookra.....
2020. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem nagyon szeretnék, de jövő év végén törlöm a messenger fiókomat és csinálok már face fiókot. Más választás nem lesz.
2020. jún. 15. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Azt csinálod amit én


Örökre elfelejted azt a szart és használsz másik chat alkalmazást

2020. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A legtöbb ismerősömmel csak messengeren tudok beszélni az a baj:/.. de az jobban idegesít, hogy ilyen sz*r lett ez az egész alkalmazás:(
2020. jún. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!