Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Baj van! Rossz az msn-m...

Baj van! Rossz az msn-m (windows live messenger 2009) használok. és nem tudok partnert felvenni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szóval, már 2 hónapja rossz volt az msn-m, bejelentkezés utána állandóan kiírta, hogy c(ommunication platform hiba)

Nos, tegnap megcsináltam, hogy ne írja ki többet...ez az..:P

de partnert felvenni még mindig nem tudok, azt írja ki, hogy a (szolgálatatás átmenetileg nem elérhető), rámegyek, hogy oké...ott van a cím, de a partner nem kap megerősítésre váró kis ablakot, tehát nem tudja elfogadni, h felvettem..:S ha ő vesz fel akkor, akkor meg fordítva... nem értem, már újraraktam a az xp(sp2) 2x is , de mindig ez a hiba merül fel!!Régi msn-nél nem volt ilyen probléma..nem értem , hogy mi lehet most a gáz.Ha valaki tud akkor kérem, segítsen nekem:)

előre is köszönöm


2009. dec. 1. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

használd ezt! még telepítened sem kell:

[link]

2009. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hali..letöltöttem de belépésnél megint kiír egy hibaüzit, hogy

(Az ismerősök listája jelenleg nem elérhető, később próbálja meg újból)

hibakód:80191001

mi lehet a gond??

2009. dec. 1. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!