Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Aion játékban miért nem...

Az Aion játékban miért nem lép tovább a bejelentkező képernyőnél? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A héten letöltöttem az Aion infinites változatát, felraktam az NCsoft Launcher-t meg fel is patcheltem, repairoztam, de a játékot ha az infinites launcherrel indítom akkor "Failed to initialize" hibát ír ki, ha pedig az NCsoft Launcherről indítom akkor elindul, de a bejelentkező képernyőnél amikor beírom a felhasználónevet és a jelszót majd rákattintok az OK gombra akkor benyomódik és utána nem történik semmi, semmire se lehet kattintani de a háttér az ugyanúgy mozog.


(az infinitehez beregisztráltam, .net framework friss van fent, a gép megvan hozzá, Windows 7 ultimate-t használok)


Ha a játékot kitudnám probálni (és jobb mint a WOW) akkor megvenném eredetiben is, de így hogy nemtudom mit veszek nem fogom megvenni...


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 31. 20:32
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ilyen nekem is sokszor volt, rakd újra. csak ezt tudom ajánlani. valszeg letöltésnél valamilyen hiba volt és hiányzik valami.

2010. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!