Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a Windows Live Messengerbe? Pörög a kis logo, és visszaugrik az eredeti bejelentkező felületre.

Figyelt kérdés

Már harmadik napja szenvedek vele. Nincs routerem, sima Digis netkapcsolatom van, az jól be van állítva. A tűzfalon is minden rendben van, és érdekes módon a kiszolgáló állapotát is látja a kliens. Win XP az oprendszer. CMD-ben "ipconfig /flushdns"-sel is próbálkoztam, semmi. Beírom a mailcímem, a jelszót, rákattintok a bejelentkezés gombra, pörög egy pár másodpercig a kis Messenger-logo, és újra kidob a bejelentkező oldalra. Szeretném, ha segítenétek, mert megőrülök...


UI: még csak hibakódot sem tudok nézni, mert olyat egyáltalán nem is ír ki.


2011. febr. 26. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy hülyeségnek fogod tartani, de mindenképpen nézd meg hogy a dátum/idő beállításod pontos e(ne frissítsd hanem nézd meg máshol vagy kérdezd meg valakitől)


engem egyszer felhívtak telefonon lestem a naptárt és véletlen átállítottam a dátumot egy évvel, ez fel se tűnt a rendszer idő frissítés persze nem volt jó mert csak az időt frissítette a dátumot nem, mire erre rájöttem -.- ...


mondjuk én kaptam hibaüzenetet is, de azért mindenképpen lesd meg a dátum/időt :D

2011. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített ez a megoldás sem. :(
2011. febr. 26. 14:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg valami hasznos infót, segítséget tudna mondani? Még az XP-t is újraraktam ismételten, és semmi. A netkapcsolat beállítása után a Windows Live-ot tettem fel legelőször, és ugyanaz a helyzet. Pörög a kis logo, majd megint a loginfelület lesz látható.
2011. febr. 28. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
honnan töltöd le és nem lehet hogy rossz felhasz.-t meg jelszót adsz meg?
2011. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! A setupot a hivatalos oldalról szedtem le. A felhasználónév (e-mail cím) és a jelszó hibátlanok - különben amúgy kiírná, hogy valamelyik rossz. A System32/Drivers/Etc könyvtárban is megnéztem a "hosts" nevű fájlt, és az is pont ugyanolyan állapotban van, mint azelőtt, amikor még hibátlanul működött. Lehet, hogy valami Java-hiba lehet?
2011. febr. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!