Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Find my kids alkalmazás? Van...

Find my kids alkalmazás? Van értelme?

Figyelt kérdés

Nem telepítettem csak reklámban behozta és elgondolkoztam.. Van ennek bármi értelme? Úgy értem jó, tudod merre van a gyerek mit csinál, hallhatod is.

De ha tudja hogy az alkalmazás rajta van a telefonján akkor mi értelme? Ki tudja kapcsolni nem?! Vagy úgy csinálja hogy ne lássa, ne hallja a szülő. Vagy rejtve marad? Nem látja a gyerek hogy telepítve van?


2020. jún. 20. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
További szülői felügyelet eszközzel még korlátozni lehet a telefon funkcióit, bár az ilyen szintű kontroll - ahol a gyerek nonstop megfigyelés alatt áll - már inkább káros, mint hasznos.
2020. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, arrl nem beszélve hogy ezt bárki letoltheti a másik telefonjara akit éppen meg akar figyelni. 😕
2020. jún. 20. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyereket ha a szülői felügyelet mellett döntesz, mindenképpen tájékoztasd arról, hogy van a gépén szülői felügyelet, és hogy miket látsz te abból, amit csinál, mit nem csinálhat, stb. Még ha ki is játssza a rendszert.
2020. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze természetes.
2020. jún. 20. 15:52
 5/6 anonim válasza:
65%
Az én 15 éves lanyomnak van a telefonján ez az alkalmazás. Tudja is. Olyankor van bekapcsolva, amikor nélkülem megy valahova. Látom, hol jár. Nekünk nagyon hasznos. Ha egyedül jön haza, látom mikor hol jár. Ez megnyugtat. De nem szoktam "ellenőrizgetni, lehallgatni".
2021. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%
Nagyon beteg...
2022. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!