Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi értelme van az Instagramnak...

Mi értelme van az Instagramnak és egyéb más "menő" alkalmazásoknak?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam az Instát, Snapchat-et, stb. de nem gondolom úgy, hogy van kifejezetten külön értelme... szerintem a Facebook is teljesen alkalmas arra, amire ezek vannak... Vagy én nem ismertem ki őket rendesen? Ti miért használjátok ezeket? Mire jók?

2016. szept. 26. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Instagramra könnyebb képet felrakni.

Belépsz, középen kamera gomb, csinálsz egy képet, filterek és már rakhatod is ki.

És ott csak képek vannak, ha képeket akarsz nézni nem kell a megosztott hülyeségeit nézni a facebook ismerőseidnek.

2016. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Mindkettő az IQ light feltűnési viszketegségben szenvedő embereknek lett kitalálva. Sajnos sokan vannak.

Én, ha csinálok egy képet, nem akarom rögtön a világnak megmutatni, de sokaknál ez a mánia... erre építenek.

2016. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Az Instagramot azért használom, mert általában az emberek (ismerősök, hírességek) ide több képet tesznek fel mint facebookra.


Snapchatet meg arra használom, hogy a legjobb barátaimmal hülye képeket küldözgessünk egymásnak amiket nem lehet lementeni. (Ha mégis azt én látom)

2016. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fersk ***** válasza:
0%
Van olyan kép, amit látok a képernyőn, de nem lehet lementeni? WTF?
2016. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: értsd: 1.0 user nem tudja, hogy kell és pár másodperc múlva automatikusan törli a program.
2016. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bekapcs gomb + hang le XD
2016. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igenám utolsó de azt nekem jelzi ha a másik fél screenshotol (ha a snapchatről beszélsz)
2016. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!