Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell beállítani? 22L

Hogyan kell beállítani? 22L

Figyelt kérdés

Van egy Androidos telefonom(Huawei p20) és az új telefonomra(Iphone 11) szerettem volna a vibert telepíteni. Ami meg is történt, mikor beléptem, és aktiváltam akkor ott nem jelezte ki azt h biztonsági mentés visszaállítása, így egy üzenetváltásomat sem jelzi.


Hogyan kell beállítani? Tud nekem vki segíteni?


2020. jún. 24. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Sajnos nagyon rossz hírem van a számodra.

Még pedig az, hogy sajnos nem fogod tudni átvinni a Viber üzeneteidet Androidról IOS-ra.

A Viber nem ad erre lehetőséget.


Androidról-Androidra nagyon egyszerűen át lehet őket költöztetni, IOS-ről IOS-ra is ugyan ilyen egyszerű, de Androidról Ios-ra, vagy fordítva sajnos nem lehet.

Mert a biztonsági mentés az Android esetén a Google fiókodban található, IPhone esetén pedig az ICloud fiókodban.

Androidra nem lehet visszaállítani ICloudból, és IPhone-ra pedig nem lehet visszaállítani a Google fiókból.


Nagyon sajnálom :-(


Ha még valamilyen kérdéseid vannak, vagy segítségre lenne szükséged, akkor nyugodtan írhatsz privát üzenetet is.

2020. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 nekem nincs iphone-om, de fájl szinten nem lehet átmásolni?


amúgy nekem azért furcsa, hogy nem oldható meg, mert elvileg telefonszám alapján szinkronizál. asztali alkalmazásban nekem ugyanúgy megjelennek a beszélgetések

2020. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Viber már egy ideje nem letölthető fájlként menti el a biztonsági mentéseket.
2020. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor sehogy sem tudom megoldani? :(
2020. jún. 24. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

A privát üzenetes linkben található leírás az egyetlen olyan, ami akár még működhet is (talán), de más lehetőség jelenleg nincsen.


Tényleg nagyon sajnálom!

2020. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!