Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KMS VL ALL 35 eltávolítása?...

KMS VL ALL 35 eltávolítása? (kmspico-hoz hasonló aktivátor)

Figyelt kérdés

Jogtiszta rendszert akarok venni, de sajna a címben levő aktivátor van jelenleg beaktiválva, ráadásul nem exe-s program, hanem cmd-vel kellett aktiválni, és más fájljai vannak mint a kmspico-nak. Sima kereséssel nem találtam semmit, vezérlőpultban se, de még aktiválva van, mert a windows menüben licenszeltnek írja a windows 10et.

Hogy tudom tehát teljesen kitörölni?



2020. jún. 25. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik módszert használtad az aktiválás során?


Ha az Activate Manual akkor nincs egyéb teendőd. Ha az Auto Renewal-t akkor a menüből el lehet távolítani, ha jól emlékszem.

2020. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
milyen menüből? amugy töröltem már egy fájlt ami ehhez tartozik: SppExtComObjHook.dll, de még mindig aktiváltnak írja a windowst
2020. jún. 26. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt már dolgom ezzel az aktivátorral.

3 féle módon tud aktiválni:


1. Manual: Ez nem telepít semmit sehova és neked kell 180 naponta újra aktiválnod.


2. Auto Renewal: Ez telepíti azt a bizonyos "SppExtComObjHook.dll"-t. Ez 180 naponta automatikusan aktiválja magát.


3. External mode: Ezt az opciót magam sem értem.


KMS VL ALL 35 aktivátor egy .cmd kiterjesztéssel érkezik.

Amit, ha elindítasz van egy olyan menüpont, hogy "Uninstall Completly". Nos neked ezzel kellett volna törölnöd. Ha kézileg távolítottad el a .dll-t akkor még, ami maradt a 180 napból (az utolsó aktiválás óta) addig még aktiválva marad a Windows-od/Office-od.

2020. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!