Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy az MSN-be...

Miért van az hogy az MSN-be pár partnernek nemvagyok elérhető miközben azvagyok? (LENT! )

Figyelt kérdés
Szóval pár embernek olyan minthogyha nem lennék elérhető.:S De megkérdeztem másokat is és volt olyan akinek rendesen elérhető voltam. Most akkor hol keressem a problémát? Segitsetek légyszi mert nagyon idegesit. Ja és tudni kell hogy feltörték az előzőt ugyhogy ma uj cimét csináltam. Lehet azért mert még friss a cim? Köszi a válaszokat!
2010. aug. 1. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem, h a friss cím okozza! esetleg véletlenül nem tíltottad le magadnál az érintett felhasználót? Jobb klik a felhasználón, és " Ismerős letíltásának feloldása"

ha nem ez lenne, sorry, de most hírtelen nem jutott más az eszembe...

2010. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Biztosan nem azért mert friss, ebben biztos lehetsz. szerintem kaptál valami vírust :\ futtass vírusírtót és hátha nem lesz gond többet
2010. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tiltottam le..:) azért köszi.
2010. aug. 1. 21:05
 4/5 A kérdező kommentje:
okéé. már most megcsinálom:) kösziszépen
2010. aug. 1. 21:05
 5/5 A kérdező kommentje:
nem virus a probléma... mostment végig rajta és semminemváltozott..:SSS
2010. aug. 1. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!