Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy az MSN-be...

Miért van az hogy az MSN-be pár partnernek nemvagyok elérhető miközben azvagyok? NEM VIRUS a probléma. (LENT! )

Figyelt kérdés
Szóval pár embernek olyan minthogyha nem lennék elérhető.:S De megkérdeztem másokat is és volt olyan akinek rendesen elérhető voltam. Most akkor hol keressem a problémát? Segitsetek légyszi mert nagyon idegesit. Ja és tudni kell hogy feltörték az előzőt ugyhogy ma uj cimét csináltam. Lehet azért mert még friss a cim? Virusirtó végig ment rajta egyet sem talált. Köszi a válaszokat!
2010. aug. 1. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy bepofátlankodok,de ez engem is érdekel.Ugyan ez van,csak nekem a skype-n.
2010. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy miért van de nekem is előszokott fordulni. Lépj ki meg be és akkor megoldódik, ha nem jó akkor akivel beszélni akarsz az lépjen ki meg be, más megoldást eddig nem találtam rá.
2010. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!