Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért jelzi az Advanced SystemC...

Mért jelzi az Advanced SystemCare és a freameket vírusnak a nod?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 22:41
 1/10 DjImipapa ***** válasza:
Mert az ASC tele van nem igazán jó dolgokkal.... NE használd.
2020. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ŐŐ ki fejted nekem ezt bővebben? Jó lenne tudni ha alien tanyázik a gépen. Mi rejlik benne mit tesz mi lehet a baj stb Kicsit kifejtősen.
2020. jún. 30. 09:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Szal mik ezek a nem igazán jó dolgok? és a freameket miért jelzi vírusnak? az csak egy konvertáló és videoletöltő program.
2020. júl. 13. 21:59
 4/10 DjImipapa ***** válasza:
Mindkettő program tele van nem kívánatos részekkel. Downloaderrel, stb. Az ASC pedig egy szinte eltávolíthatatlan agresszív program. Ennyi.
2020. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a franc az a freamek vagy freameke? Egyiket sem találom googleben.
2020. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

bedig csak be másolod és az első ami bejön


httpswwwfreemakecomhu


De mi ez a nem kívánatos részlet a freemaket azért szedjük le mert videókat lehet le tölteni vele.


Ja és az advancedel ennyi a baj? Mer ha pl adat halászatot csinálna a nodot ki játszva az már probléma lenne. De ha ilyen fokú a tájékozottsági szinted már nem tom mennyit adjak a szavadra. Tény hogy egyébként bosszantó az advanced ezen tulajdonsága de akkor mondj olyan programot ami ugyan ezeket tudja ás szerinted barátságos tulajdonságokkal rendelkezik. Csak kérlek ne úgy mutass már be egy programot mintha a gyűrűk ura világából jött volna hanem próbáld meg ki fejezni hogy mit tesz mit nem miért jó és miért nem. Mindenesetre a kérdésem lényege az volna hogy vírust tartalmaz e az advanced és a freemake? Egyébként a konvertáló meg nem tartalmaz letöltőt és vírusnak jelzi. Miért???

2020. júl. 14. 13:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Szal legalábbis feltételezem a válasz adás célja az olyan tudatlanok felvilágosítás volna mint én vagy egyébként mi egyéb célból írsz? Mer hogy a válaszod csak épp ezt a funkciót nem látja el.
2020. júl. 14. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy Freemake... nyilván azt megtaláltam, de te freameket írtál konzekvensen mindenhol (nem csak egyszer gépelted el). Ezért nem értettem, hogy az mi a fene.


Én úgy látom azzan nincs különösebb probléma, csak telepításkor vedd ki a pipát a bundled software mellől, mert az valami nem kívánatos vacak amit fel akar rakni. Valami search toolbar + malware. Wikipedián is írják:

[link]


És méghozzá elég férlevezető az opt-out... gondolom ez nem tetszik a vírusíró készítőknek.


Amúgy a telepítőt írja vírusosnak, vagy még telepítés után is panaszkodik (ha nem raktad fel a malewaret)?

2020. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 belapus ***** válasza:
Adware-ek - reklámprogramok - vannak benne.És nem árt a telepítéskor a 8-as válaszoló tanácsát megfogadni.
2020. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ki nyomtam minden létező pipát el megy a telepítő csík és a következőket írja: Egy kéretlen alkalmazás (MSIL/Freemake.A) található egy fájlban amelyet a(z) Setup/Uninstall megkisérelt el érni. aztán a szokásos szövek hogy nem jelent biztonsági kockázatot de...


Megtisztítás mellőzés


És bármire megyek a programot nem engedi el indítani mert nagyon agresszívan újra be adja ugyan ezt a kérdést.


Még nem mertem rá menni hogy fel vétel a kivételek közé mert mondom előbb meg tudakolom mi ez?

2020. júl. 14. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!