Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program?

Létezik ilyen program?

Figyelt kérdés
Van egy film angol felirattal, amit szeretnék lefordítani magyarra, hogy amikor együtt nézzük a családdal, mindenki értse. Viszont a felirat égetve van, tehát nincs különálló, időzített felirat fájl a filmhez. A kérdésem az lenne, hogy nincs esetleg olyan program, ami felismeri a feliratot a filmben, és generál egy időzített srt-t vagy valamit, hogy nekem utána csak a szöveget kelljen átírni, és ne kelljen bíbelődni az időzítéssel? :)

2020. jún. 30. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább töltsd le a filmet felirat nélkül, és tölts le hozzá magyar feliratot.
2020. jún. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1: Ha egyáltalán olyan filmről van szó, amihez van magyar felirat - mert lehet, hogy nincs.


A ráégetett feliratot sehogy se tudod ...


Azt javaslom, amit az első írt: Szerezd be felirat nélküli verzióba [Tudod vásárold meg.;)], ha nincs hozzá magyar felirat - angol feliratot biztos találni fogsz, amit már lefordíthatsz.

2020. jún. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszont az angolnfelirat időzítése nem lesz 100%-ban jó a magyar fordításhoz, néha kisebb munka nulláról újracsinálni, mint az angolt átidőzíteni. Egyszerűen nagyon más a két nyelv ritmusa.


Vagy feláldozod az élvezhetőség egy részét és használod az angol időzítést.

2020. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, megvennném én, ha tudnám, de csak Japánban jelent meg, és hivatalos angol felirat sincs hozzá, csak fansub. És még azt az égetett verziót is egy napomba telt megtalálni, miután 6000 hirdetésen átvergődtem magam. :D Na mindegy, akkor ez esélytelen. Azért köszönöm a válaszokat! :)
2020. jún. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!