Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . NET Framework működési...

Nazguls kérdése:

. NET Framework működési probléma?

Figyelt kérdés
Hiába telepítek újabb és újabb (kompatibilis) verziókat , a framework nem működik. (WinXP SP3) Egyik program sem érzékeli és emiatt gyakorlatilag semmi sem működik. Valaki esetleg nem tudna valamiféle megoldást?
2011. nov. 14. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esetleg hibakód, amit valamelyik program ad vissza? Ha nincs, akkor a hibaüzenet szövege kellene.
2011. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na én egy ilyentől már újra is húzom a gépem,azt rögtön megszűnnek a gondok
2011. nov. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Igen , de az nem a Framework-től jön hanem az azt igénylő programoktól pl: az ATI Raredon Catalictys (vmi ilyesmi) Center alatt egy hibaüzenet:

.Net framewrok is requered to run ATI Radeon =||= stb.

Vagy pl megvettem a Steam-on a Garry's Mod -ot és ott meg az a képernyő jobb felső sarkában : Error In Vaule_0x0000(framework)_NilVaule vagy valami ilyesmi :S

És ennél a játéknál pl az olyanok hogy játék betöltése egyáltalán nem fut.


Az az érdekes hogy egy LOTR: BFME gond nélkül fut a gépen de még egy CSS:Beta is XD


A másodiknak: Na igen már én is csináltam és attól se működik. XP-VISTA-XP-->Xp a mostani.

2011. nov. 15. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd fel a legrissebb net frameworkot O.o
2012. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az már rég megvolt _:S
2012. jan. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!