Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik DLC-ket éri megvenni...

Melyik DLC-ket éri megvenni az ETS2-höz?

Figyelt kérdés
Ugye most akciós az ETS2 és tudom, hogy jók a dlc-k, ezért kondoltam veszek párat. Melyikeket éri meg legjobban? (15 euróm van ezekre, abból kivonom az 5 euró játékot, így 10 van a dlc-kre) Amiket én kineztem, hogy megvenném, azok a "Mighty Griffin Tuning" a "Going East" a "Wheel Tuning pack" és az "FH tuning pack". Megérik ezek? (ugye szeretnék tuningolni, és úgy tudom ahoz kell a kerék, illetve a markaspecifikus tuning pack-ok, és en ezért a Scania-sat és a Volvo-sat és a keréktuningodat vettem meg. Tényleg kellenek, ezek, hogy tuningolhassak? Hogyha nem veszem meg az lrszágos kiegeszítőket, akkor tényleg nem fuvarozhatok másik országban? (pl csak németben?) A valaszokat előre is köszönöm.

2020. júl. 2. 08:38
 1/10 007Prof ***** válasza:
100%

Italia - Nyilván Olaszország

Road to the Black Sea - Románia, és a környező Kárpát-hegység, Bulgária és a Fekete-tenger partvidéke, Törökország Trakya régiójával, amely kaput kínál Európa legnagyobb városához, Isztambulhoz

Vive la France - Értelemszerűen Franciaország

Beyond the Baltic Sea - Litvánia, Lettország és Észtország, Oroszország nyugati részei és Finnország déli részei

Going East - Lengyelország-Cseh Köztársaság-Szlovákia-Magyarország feljavított térképe

Scandinavia - Svédország, Norvégia, Dánia

Ezek nincsenek benne az alapban, de érdemes hozzáadni őket. Ha, mint gondolom, steam-es játékot veszel, a Steam automatikusan feltelepíti őket az alapjátékra, semmi gondod velük. Hónapok óta nyomom őket, elit rangom van 😎😎😎

Jó szórakozást.

2020. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mivel te tapasztalt vagy a játekban, ezért megtudnád e mondani, hogy ha elkezdek jatszani, és mondjuk 2 nap múlva megveszek egy dlc-t az hozzáiródik a játekhoz, és például tudom menni skandináviába, hogyha addig nem tudtam?
2020. júl. 2. 12:11
 3/10 007Prof ***** válasza:
100%
Bármikor veszed meg a dlc-t, a steam hozzácsapja, és máris működik, mehetsz oda. Ha jól emlékszem, arra számíts, hogy a kamionodat az alap garázsba rakja, amit először kapsz, mert újra konfigurálja a térképet. És ha van fuvarod, azt büntetés nélkül törli.
2020. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a ségitséget.

Széles utat!

2020. júl. 2. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Van a törökországhoz meg a balti államokhoz is dlc?
2020. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van
2020. júl. 26. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem, mert ugye letorrenteztem az 1.37-et az összes dlc-vel együtt és benne vannak, most vettem észre. Már kipróbáltam Isztambultl - Rodostó között.
2020. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan a ősszes.
2020. aug. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek a legjobbak, amik pluszt adnak hozzá a térképhez, ha még letöltöd hozzá a ProMods-ot is, akkor az rohadt jó tud lenni, mert még az alap világhoz (Európa) is nagyon-nagyon sok várost ad hozzá, és elmegy arra egészen Kazahsztán felé is.
2020. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Going East alap, mert két másik (Road To The Black Sea, Beyond The Baltic Sea) DLC-hez kelleni fog (habár a Balti régióhoz kompon el lehet jutni amúgy is). Ha szűkös a kereted (15€ nem sok DLC-re elég, még allkeyshop.com-on sem), akkor először csak ahhoz a márkához vedd meg a tuning DLC-T, amit először megveszel, majd később a többihez...a ProMods nagyon jó, érdemes letölteni, viszont mind a 6 térkép DLC kell hozzá. Alapvetően többnyire az összes DLC megéri az árát (főleg allkeyshopon (Eneba, G2A stb.)), ha szükséged van rájuk.
2020. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!