Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az FL Studio 10-es ajánlott...

Mi az FL Studio 10-es ajánlott hardver szükséglete?

Figyelt kérdés

#zeneszerkesztő #FL Studio #FL Studio 10 #FL Studio 10 ajánlott hardver szükséglet
2020. júl. 5. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit alkotsz vele és mid van?
2020. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
AMD FX-4300-as processzorom van 8 GB DDR3-1600Mhz-es ram-al.
2020. júl. 5. 17:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Focusrite Scarlett Solo audio interface-el.
2020. júl. 5. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, de sampling alapú lesz a zene inkább, vagy szoftszintik, netán vaskos analóg szimulációk, abból is minél több... Valami támpontot adj, legalább annyit, hogy mik a fő stílusok, kell-e tényleges realtime közeli használat, tehát amikor feljátszol midi billentyűvel vagy LPP note módban vagy gitárral ésatöbbi, akarsz-e sok sávot rögzíteni és nyomatni egyszerre (tényleges dobfelvétel), tehát mit alkotsz vele?
2020. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoftveres szintetizátorokat használok,és régi 90-es évekbeli stílusokat.A 20-as verziótól kissebb az ajánlott hardvere?
2020. júl. 5. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miket fognak rá a gyártók az egyes DAW-ok hardverkövetelményeire, igazából annyira egyik sincs elrontva, hogy óriási eltérések legyenek (ez alól csak a nagyon sok audiósáv lemezről pattintása kivétel szerintem), általánosságban meg elmondható, hogy a DAW miatti overhead nagyon nullához közelít. A jó synthpop nagyon elvan a gépeden. Néha, ha vaskos, odaillő analóg szimulációkat dobsz be, akkor kellhet rögtön freeze/bounce (nem tudom, mi a fruitys neve manapság), meg mondjuk egy Diva nemigen lesz már el a procidon, ha lenyomsz egy második billentyűt is egy harapósabb beállításnál, tehát az úgy gépcsere. Általánosságban elmondható, hogy zabás szoftszinti alapú zenéléshez a 4 mag 4 szál (tehát semmi HT), a fellelhető legerősebb magokkal lesz latency szempontból is optimális, és a legolcsóbb a saját felhasználhatósági időtávján az összes többi okossággal összehasonlítva. Ami picit jobb, az jelentősen drágább, és sokszor jelent kompromisszumot. Zenéléssel ma még Intelen maradnék, egyszerűen kevesebb a meglepetés. Alaplapnál arra figyelj, hogy a magasabb ár a mesterien kivitelezett hűtés és stabilizálás miatt legyen magasabb!
2020. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bőven jó. Nekem gyenge gép van, de az fl megy rendesen
2020. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!