Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy jó ingyenes vágóprogramot...

Egy jó ingyenes vágóprogramot keresek, hunsub videók készítéséhez. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Milyen videóvágó programmal csinálhatnék, youtubera, zeneszövegeket lefordító videókat?:)

2020. júl. 5. 23:27
1 2
 1/11 tabaki ***** válasza:
2020. júl. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én kicsit pontosabb ajánlatot szerettem volna. ebben csak az alap videó vágásról van szó, én pedig csak egy egyszerűt szeretnék. Egy mozgókép/gif, filterek, alá a zene és felirat. egy sokkal egyszerűbb programról beszélek. Ilyet esetleg nem tud valaki?
2020. júl. 6. 08:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Telefonra meg tabletre van az InShot. Ha telefonon használod, meg kell nézned egy hirdetést, hogy eltűnjön a vízjel, de semmilyen korlátozás nincs az ingyenes verzióban, mindent tud, amiket a kommentedben felsoroltál.
2020. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és 1080p és 720p van az exportálásnál, teljesen ingyen.
2020. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom mindenképp!
2020. júl. 6. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Töltsd le az Adobe Premier Prot.

Ncore,Ztracker,torrent kereső.

Vannak előre aktivált programok.

8-giga ram.

2-4 gb vga

Tud 4kt is.

Remek program.

2020. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tabaki ***** válasza:

@6:

Ja-ja. És nemcsak ingyenességéről meg az egyszerűségéről nevezetes, hanem arról is, hogy az ezredakkora méretű programokkal is problémátlanul elvégezhető alapszintű szerkesztésekhez nélkülözhetetlen.


@Kérdező:

Meg kell mondjam, egyáltalán nem értem a hozzászólásomra adott reakciódat. Semmiféle agyonbonyolított, kezelhetetlen szoftvert nem akartam rád lőcsölni. Az oldalon való keresés egy halom ingyenes programot feldob, ezek közt vannak kifejezetten egyszerű, a célodnak tökéletesen megfelelők is, példának okáért az általam is gyakran ajánlott OpenShot, amely csak a naprakészségében, nagyobb tudásában és (szerintem) kényelmesebb kezelésében tér el a szép emlékű Movie Makertől. De a szintén minduntalan emlegetett Olive, Kdenlive, Shotcut használata sem tekinthető agyroncsoló intellektuális terhelésnek, igaz, azokról nem tudom, hogyan kezelik az animált GIFeket, lehet, hogy külső programmal kell őket normális videófájllá alakítanod.

2020. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7.

Én a Shotcutot szoktam használni gépen, az tudja kezelni a GIF-et, úgy játssza le, mint egy pár másodperces videót.

A Kdenlive-val viszont vigyázni kell, mert vírusos lehet.

2020. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem az alapján választunk,mi a könnyű!

Normálisan akarsz videót vàgni vagy,bohóckodni?

Lehet egyszerűbb valakit megbìzni és,kifizetni!

Gondolod segìtek!

8500/óra!

Üdv!

2020. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tabaki ***** válasza:
100%

„Sajnos nem az alapján választunk,mi a könnyű!”


Nem bizony, hanem például aszerint, hogy mit kíván a feladat. Egyébként világbajnok ötlet, hogy az ember ne maga fáradjon a hobbijával, hanem bízza szakemberre. Hány buta mamlasz fúr-farag mindenféle csálé hokedliket, tákol össze kutyaólat vagy vízibiciklit, mikor készen is megvehetné! És minek tegyem a szépet Rozikának, ahelyett, hogy megfizetnék egy profit, aki egy óra alatt leveszi a lábáról? Végre megtudtam a titkát, hogyan lehet az életnek csak a fölit lekanalazni...

2020. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!