Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játszik le feliratot...

Krisztosz10 kérdése:

Miért nem játszik le feliratot a VLC?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje fenn van a gépemen a vlc media player és idáig mindegyik filmnél automatikusan berakta a feliratot , de most letöltöttem NCORE-ról az attack on titan című animét és ott linkelték be külön a feliratot , azt fogtam letöltöttem és kicsomagoltam a sorozat mappájába , a fájlnév mindegy egyezett de ennél az egynél nem rakta be a feliratot , ha manuálisan próbáltam meg akkor se rakta be.

Mi lehet a gond , idáig mindig berakta automatikusan mikor felirat is volt a torrentben.

A felirat formátuma ASS a fájlnév egyezik , a megfelelő mappában van, a VLC chip.eu-ról lett letöltve , legújabb verzió számú eléggé bugos , 32 bite win8 operációs rendszer van a gépemen.



2014. júl. 1. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyisd meg ezt az ass fájlt jegyzettömbben. Látsz benne értelmes szöveget? Ha nem, akkor sérült.
2014. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen , rendesen mutatja a szöveget azt is hogy mettől meddig mutassa mindent :/

Megpróbáltam hogy átnevezem SRT-re de úgy se játsza le , azon gondolkodom hogy létezik hogy az a baj hogy ezt külön letöltöttem hozzá , elég hülye ötlet de idáig az összes sorozatnál jó volt ahol külön volt a torrentben felirat-

2014. júl. 1. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg ezt: [link] , ez nem ugyan az, mintha csak átírtad volna a kiterjesztést.
2014. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld még azt, hogy a jegyzettömbben megnyitod, mentés másként, és különböző karakterkódolásokat is megpróbálsz.
2014. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érdekes mert átírtam a kiterjesztés SRT formátumra és átmásoltam pendrivra és a smart tv-émen lejátsza a feliratot.

Most akkor mivel lehet a baj :/?

Létezik hogy a lejátszó rossz ?

2014. júl. 1. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor még valószínűbb, hogy a karakterkódolással van baj.
2014. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!