Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 pro-n hol lehet...

Windows 10 pro-n hol lehet előhozni a biost?

Figyelt kérdés
Probáltam már a speciális rendszerinditást ahol elméletileg fel kéne dobni az uefi-t de nálam ilyen nincsen, pedigy egy csomó yt videó van róla. Usb-ről akarok bootolni hogy ujratelepitsem a gépet xp-re (régi programok miatt) De sehol nem tudom ezt a lehetőséget előteremteni, gondolom csak a biosból tudom bootoltatni.

2020. júl. 9. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

XP...? =8-()


Azért nincs ott mert a jelenlegi wint nem UEFI hanem sajnos Legacy módban telepítetted. Ha a boot közben a DEL gomb nyomkodása nem válik be akkor vagy lehúzod az összes lemezt majd reboot, vagy elemkivételes cmos reset.


És legközelebb ne kapcsold be a biosban a fast bootot.. ;)

2020. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elindítod a gépet és nyomkodod a del/F2 billentyűt.
2020. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

próbáld ki a virtualbox nevű programot!

a win10-en belül tudsz telepíteni gyakorlatilag amit akarsz! akár xpt, akár 95-öt

2020. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!