Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs valami vágólap tartalom...

Nincs valami vágólap tartalom visszahozása program? Esetleg valamilyen vágólap program?

Figyelt kérdés
Lefuttattam a CCleaner programot, és töröltem a vágólap tartalmát. De nem vagyok biztos benne, hogy abban a fiókban is megtettem, ahol kellene a vágólap tartalma. Elérhető e valamivel a vágólap tartalma? Illetve visszahozható, ha még nem állt le a gép?

2020. júl. 9. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Elérhető, Winkey+V-vel az utolsó tíz vágólapi szövegtartalom listázható. Ez már ahhoz képest is nagy fejlődés, hogy régen mindig csak az utolsó tartalom volt elérhető, amit a következő vágólapi művelet törölt.
2020. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem találom sem az angol sem a magyar keresőben, de a Googlében sem. Win 7-em van. Fizetős a Winkey+V? Nincs valamilyen ingyenes próbaverziójú program?
2020. júl. 9. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, Windows 10 opció. Fel sem merülne épeszű emberben hogy valaki egy olyan rendszert használ és lép fel vele a netre, amire nem adnak ki több biztonsági javítást. Ebben az esetben win7-ben nincs ilyesmi.
2020. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, egy pár hétig még várom a választ, hátha lesz válaszoló!!! :)
2020. júl. 9. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy más rendszerekben csak akkor lenne vágólap mentés vagy előzmény, ha direkt egy ilyen funkciójú programot futtatnál. Az pedig utólag nem tud adatot szolgáltatni, csak a működése kezdetétől.
2020. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!