Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VLC lejátszóban MP3 fájl...

A VLC lejátszóban MP3 fájl lejátszásakor hogyan lehet eltüntetni a megjelenő képet?

Figyelt kérdés

Amikor a Windows 10 alatt a „Zene” mappában levő fájlt lejátszom VLC-vel, akkor nem a VLC jellegzetes kúpos emblémája, képe jelenik meg, hanem egy másik, a mappában szereplő zeneszám képe jön fel. Korábban a VLC lejátszó emblémája jelent meg ugyan ennél a zeneszámnál.

Amennyiben a „Zene” mappában nyitok egy új almappát, és oda átmásolom ugyan azt az MP3 zeneszámot, akkor a korábban is megjelent VLC embléma jelenik meg.

Nagyon idegesítő tud lenni, hogy nem is ahhoz a zenéhez tartozó kép jelenik meg.

Szeretném, ha a zeneszám nem tartalmazza saját mappaképét, akkor nem jelenjen meg más zeneszám mappaképe. Elegendő nekem a semleges VLC emblémája.

Hogy lehet ezen állítani? Miért lehet, hogy egyik mappában tárolt ugyan annál a zeneszámnál más kép jelenik meg, mint a másik mappában?

Próbálkoztam a VLC újra telepítésével, de akkor sem változott a helyzet.

A VLC verziója: 3.0.11



2020. júl. 10. 01:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik választ én írtam.

Hát, a registry-tisztítás az ilyen. Annyira sok bejegyzés azért nem lesz. Beírod a keresőbe, megtalálja az elsőt (a gyökérkönyvtárba kell állni), azt kitörlöt, azt hiszem F3 a következő keresése, odaáll, azt is kitörlöd. De vannak profibb registry-kezelő programok is, amikkel könnyebb ilyesmit bűvészkedni. Vagy a ccleaner és társai is ezt csinálják automatában. :)

De egyébként kétlem, hogy ettől a törölgetéstől bármi is változni fog.

2020. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És egy zenejátszó program, Pl. AIMP? Tudok mikor cicóznék ennyit...
2021. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!