Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor vírusos a gépem,...

Most akkor vírusos a gépem, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem rég észrevettem,hogy a gépen több mint valószínű,hogy vírusos lett,mert nem volt 1 vírusírtóm sem :S

Azt mondták,hogy szedjem le az avastot,mert az fasza.

Le is szedtem és csináltam egy teljes rendszervizsgálatot.

Azt írta ki,hogy fertőzött fájlok:0

Az nagyon szép és jó,de akkor ha nem vírustól akkor mitől lassulhat még be a gépen ? Lehet azért mert a 250gb-os winchesteremen csak 20gb szabad hely van és azért lassult be,mert mostanában nagyon sok mindent szedtem le? Vagy vírusos a gép csak az a hulladék avast nem ér ló....faszt se ?


2010. aug. 2. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert kevés a memóriád és az oprendszer folyamatosan frissít. Sajnos emiatt egyre kevésbé használhatóak a régi gépek. Esetleg kevés a virtuális memóriád, ezt be lehet állítani nagyobbra.
2010. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De eddg semmi baja nem volt. És merre lehet nagyobbra venni ?
2010. aug. 2. 17:00
 3/8 anonim válasza:
Lehet azért, mert kevés a helyed. Windows a teljes helyednek a 10%-át ajánlja hogy hagyd szabadon, valaki azt mondja, hogy elég 500 mega is, és azt mondom tapasztalatból, hogy kevés a virtuális memóriád. Meg nekem 2 éve nem települt újra a windows xp, mivel én az 500 gigás vinyónak az 50%-át mindig szabadon hagyom.
2010. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az AVAST az nem "hulladék"! Évek óta használom és max. 2-3 vírusom volt mellette, de azt is korrektül törölte! ;)
2010. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húúúú hát törölgettem és lett durván 60gb-om de még mindig sz@r a gép mert eléggé lassúcska:( Ha nem vírus és nem a memória,akor mi lehet még ami belassítja ? Vagy mégiscsak az AVAST nem találja ?
2010. aug. 2. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyobb hullade'k aki nem ele'gedik meg egy Töke'letes ingyenes Virusirtoval! Gondolkozz ma'r mit irsz nekünk!

(ma 18:38) lehet hogy tudja hogy mitöl lassu a geped ,de amie'rt te szidod azt a kira'ly Virusirtot lehet nem segit neked csere'be te pedig tova'bbra is csiga'zol...

2010. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...m segit neked csere'be(pont)Te pedig tova'bbra is csiga'zol...
2010. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem az avast beengedte a vírust,úgyhogy én nem fogom dicsérgetni!!!!! A nod 32 is ingyenes és kb 1000x jobb mint az a csöves avast:S Le is töröltem és már NOD32-vel tolom:) AVASTOT SOHA !!!! Ingyen van ide-oda az akkor is egy hulladék és mindigis az votl,de akinek tetszik annak hajrá!!!!!
2010. aug. 3. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!