Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Discord probléma?

Discord probléma?

Figyelt kérdés

Egyszer csak, mikor bekapcsoltam a Discordot, feldobott egy hibaüzenetet, és nem volt hajlandó elindulni. Azóta már háromszor újratelepítettem a Discordot, de még mindig nem jó. Böngészőből pedig had ne mondjam, mennyire rühellem használni, mivel úgy meg akadozik, a képernyőt sem tudom stream-elni, stb.

Szóval, valaki tudna valamilyen megoldást? Általában nem egyedül szoktam játszani, úgyhogy nem ártana, ha működne.



2020. júl. 11. 18:34
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Mi a pontos hibaüzenet?


Ha csak először volt hibaüzenet, de azóta nincs, akkor meg az Eseménynaplóban nézd meg, hogy a program indításának időpontjában szerepel-e bejegyzés.

Pl. Windows 10 esetén:

Start menün jobbegérgomb > Eseménynapló > Egyéni nézetek > Felügyeleti események

2020. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!