Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » El tudom érni, hogy egyes...

El tudom érni, hogy egyes programok (játékok) ne annak lássák a videókártyámat, ami? (Lássák jobbnak)

Figyelt kérdés
Erre azért lenne szükség, mert egy TÉNYLEG NAGYON régi videokártyám van (Nvidia Quadro 2000), és ahhoz, hogy ezzel elindítsam a fifa 20-at, ahhoz kéne egy olyan friss driver, amit ehhez a videokártyához valójában nincs. Most biztos kettő dolog merül fel bennetek, hogy miért nem cserélem le ezt az ócska videokártyát, meg hogy hogyan is vihetné el ez a fifát. Nos a PES 2019-et stabil 40 fps-sel vitte, a videokártyát meg nem szeretném még lecserélni. Van rá megoldás, hogy ne is kelljen lecserélni, és esetleg a FIFA azt lássa, hogy a videokártyám megfelel? Csak látnia kéne, azt, hogy FPS-em legyen a játékba, azt majd megoldom (meg lehet oldani).

2020. júl. 12. 08:27
1 2
 11/13 CspCsj ***** válasza:

#4 vagyok:

Tehát a hibaüzenet annyi, hogy új driver kell?


Azért kipróbáltad a linkelt módszert?

Dokumentumok\FIFA 20 mappában a fifasetup.ini fájl szerkesztése mondjuk Jegyzettömbbel, a DIRECTX_SELECT = 0 sorban írd át DIRECTX_SELECT = 1 értékre, végül mentsd el.

2020. júl. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, írok ide ha sikerült :D
2020. júl. 13. 09:56
 13/13 A kérdező kommentje:
Működik :D Köszi mindenkinek aki segített, és annak is, aki megpróbált hátráltatni benne :D
2020. júl. 13. 15:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!