Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véglegesen törölt képet hogy...

Véglegesen törölt képet hogy tudok visszahozni? (A nemrég töröltekben sincs.)

Figyelt kérdés
Én b*rom véletlen kitöröltem egy nagyon fontos képet, és a nemrég töröltekből is sikerült törölnöm, mert "visszaállítás" helyett végleg töröltem... nagyon durván fontos kép, egyszerűen szükség van rá. Apple felhasználó vagyok de az iclouddal nincs összekötve semmim, szóval a biztonsági mentésnek is lőttek. Esetleg van valami nem kamu program, amivel visszatudom hozni minőségi állapotban? Az sem probléma ha ki kell fizetni pár ezer forintot érte, tényleg fontos kép. Bárki válaszát szívesen várom de előnyben akik hoztak már vissza képet! Köszönöm

máj. 22. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ezután térj át Windowsra, ott talán a Recuva még segítene..
máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a törlés után azonnal kikapcsoltad a telefont, akkor adatmentők vissza tudják hozni, de ez nem párezer, drágább mutatvány. Minél többet használtad a törlés óta, annál kisebb az esélye.
máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem volt biztonsági mentés, akkor hogy mondhatod, hogy "durván fontos" volt? :-)


Egyébként nem, nem állítható helyre.

máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiről nem volt másolat / biztonsági mentés , az NEM volt fontos...
máj. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bodi_aron válasza:

[link]

Próbáld ezeket ki hátha!

jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!