Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy launchpadot,...

Vettem egy launchpadot, milyen szoftverrel kalibráljam?

Figyelt kérdés

Egy: novation launchpad mini mk2-van de ez lényegtelen az fl studió alapból felismerte de nem tetszik amit kínál a gyári az ableton live 10-el megint bajom van mert olyan lassan játsza le a hangokat mintha egy kazettás magnószallagot indítanék el vele és az átlátszó szallagot is épp játszaná, és ha ez nem lenne elég olyan kevés hang van benne hogy egy citromból több hangot lehet kifacsarni!

Olyan keresek amiben már alapból vannak minták, de sajátokat is be tudok tenni, és van stíluskategorizált tár amiből tudok válogatni.



2020. júl. 15. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Talán tényleg nem, de mindenképp érdemes lehet próbálkozni, főleg ha sajátok a zenék. Leginkább élő streamre gondolok, pöpec hanggal, és hát legalábbis jól fényelt, színhű képpel, talán egy donation gombbal vagy pay what you want LP-vel, esetleg patreonnal. Idő mire elkezd látszani, meg kell a hírverés, de ha pl gyakorlásnak és mókának indul, akkor mindegy is...
2021. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egy hivatásos dj mellém szegődött, én adom a zenéket és tanitom be neki ahasználatokat, mert ő cd lemezekkel dolgozott eddig. Fél éve a laptop egeret az asztal alatt kereste felhúzott lábakkal, mára az icloudon keresztül töltögeti az iphone-ra a zenéket. Amikor mondtam neki hogy fogd meg az egeret akkor hülyén nézett, mára windows telepitőt kért a nagyobb merevlemezhez. Szóval nagyon buli ilyen szintü fejlődést látni. Emelett 1 óra alatt olyan stilusu zenét irok amilyet nem szégyenlek. Majd feltöltök párat youtube-ra akkor linkelek. Egyenlőre csendben vagyunk.
2021. febr. 23. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!