Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook-nál ha kikapcsolom...

Facebook-nál ha kikapcsolom hogy “elérhető állapot kikapcsolása -mindenki számára-“, akkor hogy a tevenyereggyártó k életbe látja a haverom hogy mikor voltam elérhető?van meg egy funkció,amit kikell kapcsolni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 22:26
 1/2 anonim válasza:
100%

Kikapcsoltad mind a Facebook alkalmazásban, mind a messengerben? Ha csak az egyikben, talán az a baj. Nekem pl. messengeren kívül facebook lite-om van, ami ugye annyiban különbözik a facebook apptól, hogy itt lehet üzenetet írni (szóval nem is kéne messenger). Messengeren kikapcsoltam a láthatást, ha nagy ritkán bejelentkezek litera, akkor viszont láthatják hogy fent vagyok, mert ott elfelejtettem kikapcsolni.

Hátha, próbáld meg.

2020. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg ràjötték, kérdező, hogy miért van ez? Nagyon érdekelne engem is.
2023. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!