Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van ezzel a Star Stable-lel?

Mi van ezzel a Star Stable-lel?

Figyelt kérdés

A testvérem állandóan nyavalygott, hogy játszani akar vele, töltsem le neki a gépemre. Ma reggel eleget tettem a kérésének, de mióta a gépemen van, feltűnően lassult minden, akadoznak a programok, a játékok, az internet.

Amint ezt észleltem, le is töröltem ezt a sz*rt, de még mindig lassú.

Lehetséges, hogy ezzel a játékkal került valami a PC-re? (Korábban apám céges munkáira használt laptopján játszott vele, és enyhén fogalmazva szétk*rta vele, na meg a laptopok alapvetőleg sem arra valók, hogy játszunk rajtuk.)

Indítottam vírusvizsgálatot is (jelenleg fut), még semmit nem talált.

Valaki tudna segíteni? Nem akarom megint újra telepíteni az egész gépet.



2020. júl. 16. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalos forrásból töltötted le, akkor nem tartom valószínűnek hogy az okozná.
2020. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hivatalos oldalukról töltöttem le, de mégiscsak akkor kezdte ezt csinálni, mikor letöltöttem.
2020. júl. 16. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy ingyenes játék. Ami ingyenes, azok mellé, hogy pénzt csináljanak, jellemzően csomagolnak egyéb dolgokat is, ami nem vírus, de általában nemkívánatos dolog. Például vírusirtó, böngésző, géptakarító, meg ilyenek. Ki lehet nyomni, hogy ne telepítse, de ha csak végignyomkodtad, akkor simán felment. Nézd meg, hogy nincs-e valami amit tuti nem te telepítettél.
2020. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Nem végignyomogattam, de sehol sem láttam ilyet. De akkor újra átnézem a telepítőt.
2020. júl. 16. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

@13:56


Na ez minősített esete annak mikor valaki olyan dologba okoskodik, ahol alapvető infókkal nincs tisztában. Az sso ingyenes része egy kis szelete csak a játéknak, egyfajta triál verzió, a teljes játék csak fizetős játékosok számára elérhető.

2020. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Teljesen mindegy, mert ez nem vitt előrébb a probléma megoldásában.
2020. júl. 16. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tönkrevágta a laptopom,amikor még 2017-ben megvettem rátöltöttem és egyből belassult,pedig egy vadiúj laptop nem lassul be csak úgy.
2020. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!