Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy sorozatot és...

Letöltöttem egy sorozatot és a felírat csúszik, siet. Hogy lehet megcsinálni vagy van vmi jóó lejátszópogram? :O

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Ha a felirat rá van égetve, semmit. ha mellékelve van, keress egy másikat, nem a lejátszó hibája, a fordító volt balf*sz...
2010. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

NA akkor talán egy hasznosabb válasz az előzőnél.

Ha nincs beleégetve:

Ha megvan nyitva a felirat, akkor jobb lent óránál az ikonok között van egy zöld nyíl. arra katt, vmelyik fülben találsz egy ilyet, hogy delay: 0 ms-n áll, állítgasd (1000 ms=1 mp), ha siet 3 mp-t akkor "-3000 ms". A minuszt nem fogadja el, ha beírod, így ha 0-án vagy, akkor kis nyíllal vidd eggyel lejjebb, és átmegy minuszba, majd írd át 3000-re.


Remélem tudtam segíteni.

2010. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak kimondottan feliratszerkesztő programok, én a Total Commander Ultima Prime egyik segédprogramját használom ehhez, itt a elég jól hozzá lehet igazítani a videóhoz a feliratot. De az elcseszettek általában reménytelenek, mert a későbbi részek is problémásak, meg tele is vannak fordítási hibákkal, a legegyszerűbb egy másik feliratot leszedni hozzá, 10/9 torrenthez mellékelik a hazaiak.

OFF: Előző, ez milyen lejátszóban van? Mert anélkül sajnos nem sok haszna van :S

2010. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

BSPlayer-nél ctrl+nyilakkal tudod csúsztatni,

VLC Media player-nél h és g betűvel

Más lejátszónál is meglehet ez a lehetőség, nézd meg a beállításaiban.

2010. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló vagyok. Én akármit megnyitok kb akármiben, legyen az winamp, bsplayer, wmp, megjelenik a zöld nyilacska lent az óránál...szerintem mindenkinél. Én ott szoktam állítani.
2010. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nagyon babra munka h ráilleszd!

de valóban keress a videohoz illő feliratot!

2010. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem 1 perc alatt emgvan. kiszámolom, mennyit csúszik, esetleg még igazgatok rajta(szerintem gykaorlás kérdése). Akkor van a gáz, ha a felirat utáan is csúszik, mert akkor bizony pl. tömörítés miatt különbözik a másik film időzítéséhez képest. Hu már belegabalyodtam magamba, nem baj ott a haverom Jézus:D
2010. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!