Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 vagy 8.1 amit...

Windows 10 vagy 8.1 amit érdemesebb használni?

Figyelt kérdés
a windows 10 re sokan panaszkodnak meg mindig baj van vele nem tudom ez mennyire igaz?
2020. júl. 18. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Szia!


Egyáltalán nem igaz.

2016 januárában telepítettem fel először a Windows 10-et, azóta eszemben sincs visszamenni a 8.1-hez!

Mindig frissítem a legújabb verzióra. Nekem eddig semmi bajom nem volt vele. Már minden gépemen Windows 10 fut.

2020. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
A Microsoft is, és a számítógép gyártók is a Windows 10-et ajánlják.
2020. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha összeadod a Windows ME és a Vista összes hibáját, majd ráöntesz 300 vödör szart, az a Windows 8. Csak és kizárólag mazochistáknak ajánlott, meg telefonfüggőknek, akik szeretnék, hogy a számítógépük is telefon legyen.
2020. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha a kettő közül kell választani, akkor én is a win10-re szavazok, mivel a hardverek és szoftverek gyártói is egyre inkább arra optimalizálnak.
2020. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

A 10-nél bármi jobb. A valaha volt legbugosabb, leghasználhatatlanabb, leginkább kémkedő oprendszer. A frissítések külön megérnek egy misét: jobb esetben csak lassítják a rendszert, rosszabb esetben újabb bugokat okoznak, még rosszabb esetben annyira tönkreteszik, hogy csak a formázás és újratelepítés segít. A baj csak az, hogy sok új hardverhez már csak win10-es drivert csinálnak, így rákényszerítenek, hogy azt használd.

Viszont a 8.1-nél jobb a 7.

2020. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

De a 7-nek már lejárt a támogatása, ennek köszönhetően azt már nem biztonságos használni!


Ennyi erővel mondhatnánk azt is, hogy rakd fel az Xp-t, esetleg a Windows 2000-et.

2020. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
#6 Semmilyen windózt nem biztonságos használni. A 10 frissítései talán egy-két biztonsági rést befoltoznak a több ezerből, ami van neki, viszont ehhez képest jóval több galibát okoznak, ahogy az 5-ös hozzászólásomban írtam. Ami ellen egy jó vírusirtó-tűzfal kombó nem véd meg, az ellen a windóz frissítései sem.
2020. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
#5os. Ezeket a baromságokat valami Apple forumon olvasod, egyáltalán használtál már win10et? Nekem egy-két bugot leszámítva semmi probléma nem akadt a laptopomon, egyszer kellett visszatelepítenem régebbi verziót de azt is azért mert Windows Insider vagyok és a previewban volt egy nagyobb bug. Irtam a microsoftnak, és kész.
2020. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

"Ezeket a baromságokat valami Apple forumon olvasod, egyáltalán használtál már win10et?"

Sajnos rá vagyok kényszerítve, hogy használjam, a már említett driverekkel kapcsolatos dolog miatt. A teljesség igénye nélkül néhány bug, ami keseríti az életemet:

- kiéhezteti a hangdrivert, ami miatt akadozik és recseg a hang

- a videóknál rendszeresen elcsúszik a kép és a hang, videomegosztókon és lokális lejátszókon egyaránt

- ha épp letöltök valamit, belassul a gép (és nemcsak a net)

- egyszer felülbírálta a beállításomat, amivel letiltottam a frissítéseket, letöltött egy nagyobb csomagot, amit azóta nem tudok kivakarni és sokkal lassabb tőle a gépem

- időnként 1-1 másodpercre teljesen beakad az egész (ezt mostanában egyszerre kezdte el csinálni a saját és a céges gépemen, gyanítom, hogy a tudtom nélkül töltött le valami frissítést)

Mondjuk ahogy látom, Micro$oft fanboyjal van dolgom, így a válasz nem is neked szól igazából, hanem a kérdezőnek.

2020. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Windows 10 már jó rendszer lett. WINDOWS 8-ra már drivert se nagyon találsz ami friss
2020. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!