Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jött ugye még valahogy tavly...

Jött ugye még valahogy tavly októberben egy nagy win10 frissítés, azóta a laptopom (3 éves, hp proobook) annyira dolgozik, mintha ezer programot futtatnék, pedig egy-két ablak van csak nyitva. Ezzel tudok valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb email megírásánál pl iszonyat elkezd belassulni. Nagyon-nagyon zavaró ez is, meg úgy az egész, ahogy azóta működik...
2020. júl. 18. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nyomj CTRL+ALT+DEL -t majd előjön egy menű lista,ott "feladatkezelő"-re nyomj. Ha még sose használtad,akkor a feladatkezelő ablakon nyomj egy "több részlet"-et bal-alul. Most nyomj majd arra,hogy "lemez", ez sorba rendezi a folyamatokat lemez használat szerint. Nézd meg mi az a top3 ami nagyon terheli. Meg kell nézni mik azok és hogyan lehet megszabadulni tőlük (már ha lehet).
2020. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Esetleg egy friss telepítés?

Vagy ha nem félsz kimozdulni a komfortzónádból, akkor belekóstolhatsz a Windowson kívüli világba is. (Gondolok itt elsősorban a Linuxra.)

2020. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Köszönöm, hogy írtatok! :)


A feladatkezelőt ilyen formán még nem használtam, megnézem, köszi szépen!


Háát igazából már én is ott tartok, hogy újratelepítem az egészet, de azért gondoltam még ràkérdezek itt is a dologra, mert itt nálam sokkal okosabb emberek vannak :D

Linuxot még sose használtam, de tudom, hogy sokan dicsérik.

2020. júl. 18. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Azok nyomják a Linuxot akik nem használnak Windows alapú szoftvereket.

Egyébként meg egy átlag multimédiás felhasználó semmit nem tud kezdeni Linuxszal.

Ha megnézted a feladatkezelőt, írd le mi zabálja az erőforrásokat.

2020. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Él még? Az enyém a mostani frissítés(ek?)től halódik...
2020. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, az enyém nem ProBook, bocs. (Az ProBook, ami most épp a kezemben van, de ez mint a villám! Mondjuk ez nem HDD-s.)
2020. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!