Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sajnos semmennyire nem értek...

Sajnos semmennyire nem értek a dologhoz, valaki segítene egy excel makro megírásában?

Figyelt kérdés

Naponta kapok egy sima szöveges napló fájlt. Ezt ha Excel 2019-ben nyitom meg, minden az A oszlopba kerül. Itt csinálok egy szövegszűrést, hogy kétféle sort jelenítsen csak meg, ami tartalmazza a "feltöltve" és a "Törölve" szavakat. Régebbi excelnél legalább azt meg lehetett csinálni, hogy egyszer elmentettem a szűrést és az objektum beszúrása fájlból művelettel mindig az aznapi adatok kerültek be. Sajnos a 2019-es excelnél ilyenkor csak egy hivatkozás kerül be. Valahogy azt meg lehetne oldani, hogy egy makrót tartalmazó excel fájl a megnyitása után betöltse ennek a naplónak a tartalmát és magától leszűrje, hogy azután csak az eredményeket kelljen egy mentés másként-el lementenem?

Sajnos ahogy írtam, egyáltalán nem értek a dologhoz, ezért ha valaki tud segíteni "kattints az A1 cellára" illetve "mentsd el XY.xls néven" szinten kéne elmagyarázni, és az is tény, hogy csak egy hasznos gomb megnyomásával tudom honorálni, de nagyon nagy segítség lenne.



2020. júl. 19. 13:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!