Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 30-40 fölött játszik valaki...

30-40 fölött játszik valaki gyerekes játékokkal? Amiben pl. rajzfilmszerű karakterek vannak.

Figyelt kérdés
Nem provokatív kérdés, csak elkezdtek érdekelni a játékok (nem kifejezetten a gyerekesek, csak úgy általában).
2020. júl. 20. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ilyesmin ne rágódj. ;)

Most túl azon, hogy nem az ábrázoláson múlik, hogy mi "gyerekes", meg mi nem az, léppj túl az ilyesmi sztereotípiákon!

Játszani jó. Egy felnőttnek is. Ez amolyan fajtajellegzetessége a Homo Sapiensnek. :) Csak valamiért évek (évszázadok) során "sikerült" egy olyan ideológiát elültetni, hogy attól lesz valaki érett és komoly, ha elutasítja a szórakozás eme formáját, szemben mondjuk a sokkal nívósabb és civilizáltabb erőszakkal és alkoholizmussal.


Egyébként: Mega Man (1.-10.), Super Mario Kart, Super Tux Kart, Paper Mario, Rosenkreuzstilette, Sonic I.-II., Super Mario Bros. (kb. az egész széria), Pokémon (szintén az egész széria)... elég "gyerekesek"? ;)

2020. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmikre gondoltam, köszönöm. Megkérdezhetem, milyen korosztály vagy? A többiek is megírhatják.
2020. júl. 20. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Amivel játszottam vagy játszani tervezek. Nem mindegyikről PC trailert linkeltem, de mindegyik multiplatform. Viszont itt csak a látvány rajzfilmszerű, jónéhány belőle ettől függetlenül egyáltalán nem gyerekes.


Shantae: Half-Genie Hero - [link]

Worms Reloaded - [link]

Cuphead - [link]

BlazBlue: Continuum Shift Extend - [link]

Ori and the Blind Forest - [link]

Skullgirls - [link]

Team Fortress 2 - [link]

Prince of Persia - [link]

Brütal Legend - [link]

Trine Enchanted Edition - [link]

Grim Fandango Remastered - [link]

Spyro Reignited - [link]

Super Lucky's Tale - [link]

Snake Pass – [link]

Okami HD - [link]

Child of Light - [link]

Valiant Hearts - [link]

GUILTY GEAR Xrd -SIGN- - [link]

The Vagrant - [link]

2020. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem most, de meg fogom nézni őket.
2020. júl. 20. 20:43
 5/6 anonim válasza:
Nem véletlenül vannak 30 egynéhány éves videósok is. Továbbá nem a karakterek kinézete adja meg a játé lényegét,lehetnek benne csillámpóni,meg hableányok is,ha tud kreatív meg gondolkodtató feladatokat adni. szerintem. 20 éves férfi vagyok,én így gondolom.
2020. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet benne valami.
2020. aug. 5. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!