Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Imádok rajzfilm-szerű karatker...

Imádok rajzfilm-szerű karatkereket rajzolni. Hogyan tudnám ezeket publikálni, felhasználni valahol?

Figyelt kérdés

Szabadidőmben gyakran szoktam rajzfilmkaraktereket rajzolni (digitálisan és és hagyományosan is). Szeretném ezeket valamilyen platformon felhasználni, csak nem tudom pontosan hogy hol.


Az, hogy egyszerűen csak feltöltöm őket valamilyen oldalra kicsit demotiváló. Úgy érzem hogy csak elveszne a többi alkotás között.


Olyan dolgokban gondolkodnék, mint valami amatőr videojáték, valami regény, amikbe illusztrációk is vannak (pl. Geronimo Stilton, Bogyó és Babóca, stb.). Inkább önálló projektekben gondolkodnék, mint főállásban csinálni ezt, egyrészt mert amatőr módon tanultam meg rajzolni, amivel nem lenne egyszerű elhelyezkedni, másrészt nem is lenne időm főállásban csinálni, mert jövőre egyetemre megyek (ráadásul másik szakirányba).


Plusz, ezek hozzáértést igényelnek más területeken is (pl. történetírás, programozás, stb.), amikben egyelőre semmi tapasztalatom nincs. Sajnos egy ismerősöm sincs aki értene ezek valamelyikéhez, akivel esetleg társulni tudnék.


Felmerült még bennem a YouTube, de az eléggé korlátozott téma-lehetőségek terén. A YouTube-os animációkészítők általában vagy élménybeszámolókat tartanak valami eseményről az életükben, vagy bemutatnak egy-egy érdekességet valamivel kapcsolatban. Nyilván kreativitás kérdése, de nem egyszerű a dolog.



Mit tudtok javasolni?


Lehet hogy túl magasak az elvárásaim magamhoz, dehát valahogy, valamikor el kell kezdeni :)



2019. okt. 29. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is szeretek ilyesmiket rajzolni. Mivel írni is, arra gondoltam, megpróbálkozok majd mesekönyv írásával és illusztrációjával. Általában ezt külön emberek végzik, ha érdekel, szerintem az illusztrációk készítésével megpróbálkozhatnál. Abban sajnos nem tudok segíteni, hogy miként lehet ilyesmi munkakört megpályázn, én is csak nem rég játszottam el a gondolattal.

Nem tudom, te milyen stílusban alkotsz, de pl ő is mesekönyv illusztrátorként és borítótervezőként dolgozik, szabad idejében meg saját kedvére alkot:

[link]

Én oda vagyok a rajzaiért!

(Pedig az anime stílusú rajzokat nem szojtam szeretni és ezek is egy picit olyanok, de 😍😍😍)

2019. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!