Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki a gta 4?

Miért fagy ki a gta 4?

Figyelt kérdés

Elindítom a játékot, szépen megy az intro, aztán amikor Niko már jön le a hajóról és Roman érlezik meg elmegy a hang. Aztán amikor Roman és Niko beszélgetésének vége van(hang nélkül) és meg kéne hogy kapjam Roman taxijának az irányítását semmi nem történik, csak egymagam ottvagyok a hajó mellett, Roman meg a taxija sehol, a küldetés is sehol, szaladgáltam ott egy kicsit, aztán ki is fagyott. Ez már vagy 3-4-szer megtörtént. Ha átskippelem az intrót, akkor meg végtelen loading képernyő van és semmi nem történik.

Egyébként nem tört verzió, nem rég leárazás volt a steamen és megvettem az egész complete edition-t. A DLC-k teljesen jól működnek, csak a gta 4-gyel van probléma.

Intel core i3 9100

8 gb ram

gt 1030



2020. júl. 21. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon rosszul van optimalizálva a gta 4, lehet, hogy a rendszerigénye nagyobb mint a te géped
2020. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na hagyjuk... Ez inkább hangzik bugnak, mint gépigény problémának. 2008-as game, tuti, hogy annak a 1030-nak semmilyen körülmények között nem szabadna beletörnie a játékba, ahogy a procinak sem.

Próbáld meg újrarakni, hátha az helyrehozza. Lehet, hogy telepítésnél sikerült valami félre.

2020. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg, alap dolog tudom, de illesztőprogramok stimmelnek? Legfrissebbek, jó verziók? DirectX? Visual? Nem kér valami plusz programot a játék, ami neked nincs fent?
2020. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre, meg azt sem értem, hogy a dlc-k jól futnak, akkor a gta 4-hez mit kell még feltelepítenem? Ha letörlöm és újra letöltöm az segít valamit?
2020. júl. 21. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Az segít.



De futass le azt, hogy rá mész a GTA 4re a könyvtáradban, tulajdonságok, fajlok(vagy helyi fájlok), és játék fájlok éppenségének ellenőrzése. (Ha steamen van meg)

2020. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!