Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok messengeren a...

Miért nem tudok messengeren a másik félnél üzenetet törölni?

Figyelt kérdés
Mindenkinél megy csak 1 embernél nem,mi lehet az oka?
2020. júl. 22. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek is tisztázzuk, hogy a másik félnél csakis akkor tűnik el az, amit küldtél, ha ő is törli saját magánál.


Másodszor sajnos fogalmam sincs, hogy te magadnál miért nem tudod törölni a másik féltől érkezett üzenetet...

2020. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1: Szerintem arra gondolt a kérdező hogy letörölni az Ő általa küldött üzenetet a másik embernél is. Amit írtál először gyakorlatilag.


Miért? Mert a Facebook így csinálta meg. Kevés program enged csak ilyet, pl. Telegram, Discord.

2020. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amit a masodik irt arra gondolok....de messengeren az osszes ismerosomnel mukodik,kuldok egy uzenetet es ranyomok akkor kidoja a lehetoseget hogy torles magamnal vagy torles mindenkinel,tehat a masik felnel is kitorli ez igy oké


De egy embernel csak annyit ir ki hogy torles sajat magamnal es azt az opciot nem dobja fel hogy torles mindenkinel


Ez miert van? Messengerben

2020. júl. 22. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Arról lehet tudni valamit, hogy a másik fél milyen Messenger klienst használ? Sima webes vagy hivatalos telefonos Messenger alkalmazás? Ha nem ezek, akkor lehet a kliense nem támogatja ezt a funkciót.
2020. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hivatalos telefonos messenger alkalmazás....viszont azt nem értem,hogy ő a saját üzenetét tudja törölni de én a sajátomat már nem....
2020. júl. 23. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!