Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a Windows Media...

Nem indul a Windows Media Player, mitől?

Figyelt kérdés
bármit csinálok,ha bele húzom a zenét,ha start menüből indítom,ha duplán kattintok a zenére,semmire se nyílik meg már vagy 1 hete,az előtt jó volt,2 hete telepítettem a win-t.
2010. aug. 3. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez mindenféle kodek és más is kell, használj más lejátszót, vannak ingyenesen letölthetők a neten. Pl. kiváló a VLC. De van itt Kodek csomag is (XP-hez).

[link]

2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az a bajom hogy ezt meg azt nem játsza le,vagy elcsúszik a hang vagy kép,hanem abszolút nem nyílik,ami pár napja még nyílt ugyan azzal a zenével :S talán megevett valami vírus? vagy én nem tudom...
2010. aug. 3. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A legerősebb védelem mellett is bejuthat akár trójai is. Futtasd le a víruskeresőt a gépeden, vagy töltsd el ezt és ezzel nézesd át. Egészen kiváló, meg fogja találni. [link]
2010. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez már egyszer segített :

[link]

2010. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!