Valaki?

Figyelt kérdés
Valaki megtudná mondani mi ennek a kepszerkesztonek a neve?
2020. júl. 28. 16:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2020. júl. 28. 16:21
 2/13 anonim válasza:
Igen. Instagram.
2020. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szirty ***** válasza:
Nem látok itt képszerkesztőt.
2020. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tabaki ***** válasza:
52%
Ez egy úgynevezett fénykép.
2020. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi, hogy ezt az effektet hogy csinálta a képre. Mert nyilván nem ista szerkesztővel.:)
2020. júl. 28. 21:07
 6/13 A kérdező kommentje:

Illetve ez az effekt is tetszik , valaki megtudja mondani hol talalom meg?

[link]

2020. júl. 28. 21:31
 7/13 tabaki ***** válasza:
Egy kicsit jobban körülírhatnád, mire gondolsz. Én semmi olyasmit nem látok a képeken, amit bármelyik szerkesztőprogram ne tudna. Egy kis telítettség-, illetve fényerő/kontraszt-változtatás. Lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet, de mi?
2020. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A szerkesztőre vagyok kiváncsi hogy mi a neve.

Nem, ezt egy bizonyos szerkesztővel éri el, csak nem tudom mi a neve az alkalmazásnak:) egy sima fényerős beállítással nem tud ilyet csinálni. Regebben leirta h milyen kepszerkesztot hasznal de mar nem emlekszem ra

2020. júl. 29. 07:30
 9/13 tabaki ***** válasza:

„egy sima fényerős beállítással nem tud ilyet csinálni”

Állította valaki, hogy tud?


Ami pedig a szerkesztőprogram nevét illeti: Nem kétlem, hogy az illetők egy bizonyos, számukra jól beváltat használnak a nagy halom hasonló közül, mint mindenki más, de nem ismerem őket, ezért nem tudom megtippelni, melyiknek a választása illenék a lelkivilágukhoz. A fizetős Lightroom, vagy egyenesen maga a híres Photoshop? Az ingyenes Darktable vagy Gimp, Krita? Nem akarják túlbonyolítani ezért beérik a PhotoFiltre, urambocsá' a PhotoScape programokkal? Vagy még lejjebb mennek, és a tucatnyi online effektprogram valamelyikében kattingatnak a „délutáni ragyogás”, „havas reggel” és efféle nevű szűrőkre?

Az „ezt” kifejezéssel még mindig nem sikerült egészen precízen meghatároznod, hogy mire kéne fölfigyelnünk a képek kapcsán. Én a magam részéről nem is egészen értem: Úgy képzeled, hogy az „effekt” alapján fel kéne ismernünk a szerkesztőprogramot? Hogy egy hétköznapi hatás kizárólag egyetlen szoftverben valósítható meg, nem pedig százban? Vagy, ha mondjuk megvolna a program, az csak erre az egy dologra volna képes, ezért nem kéne ugyanúgy beállítanod, mint akármelyik másikban? Nem tudom, az Instagramról le lehet-e tölteni a képeket, hogy benne felejtett EXIF-adatok után kutakodjon az ember, de azok talán tartalmazhatnak ilyen jellegű szerkesztési infókat is.

2020. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 9es!

Sokan használják ezt az effektet, és kiváncsi vagyok mi a neve, igen:) Ezzel mi a gond?

nem értem, hogy aki nem tud segíteni miért válaszol?! Nem szoktam használni ezt az oldalt. De eszembejutott, hogy van ilyen is, és gondoltam, hátha itt valaki esetleg tudna segíteni. Kérlek ne pazarold az időd ilyen kommentekre🙂

2020. júl. 29. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!