Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék streamelés PC-ről LG...

Játék streamelés PC-ről LG TV/PS4-re?

Figyelt kérdés

Pc-n futó játékokkal szeretnék játszani a tv-men vagy ps-emen. Úgy mint ahogy pl mobilon játszok a pc-s játékaimmal Nvidia Shielddel és Moonlight programmal. Hogyan tudnám ezt megoldani a legolcsóbban vagy lehetőleg ingyen?

Eszközök:

lg oled 55b7v

ps4 pro

win 10 pc



2020. júl. 28. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A ps4-et nem tudom hogy akarod belekeverni a sztoriba, de a gépedre ugyanúgy rákötheted a tv-t mint a monitorodat. Csak hdmi kábel kérdése az egész.


Kontrollert pedig sok pc-s játék támogat már ha jól tudom...

(bár lehet csak az Xbox kontrollereket, ezt viszont nem tudom, majd lehet más megírja biztosra, de max azt kell venni pluszban.)

2020. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon messze van egymástól a pc és a tv, ezért nem akartam kábellel megoldani. Időközben rendeltem egy Nvidia Shield Tv-t, de köszönöm a választ :]
2020. júl. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!