Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék Streamelés Felvevés...

Játék Streamelés Felvevés probléma! Hirtelen FPS csökkenés. és nem a gép gyengesége a probléma hanem valami beállítás kérdés, hogy mi lehet?

Figyelt kérdés

Üdv tehát az a pontos probléma , hogy win7 ultimatem van egy

átlagos gépen [ pentium d950 2x3.4ghz 800mhz fsb 4mb cash , Asrock TurboTwins deszka , 2Giga ddr2 ram , xfx9600GT alpha dog editon (720Mhz gpu)512MB.


és csak Live For Speed-et és World of Warcraftot streamelnék , vagy fennék fel frapsal.. és ahogy indítom a közvetítést vagy a felvételt az addig 180 (wow) és 120(LFS ) FPS LFS esetén stabil 6ra zuhan ami használhatatlan wow esetén 20és50 között ingadozik ami miatt nagyon akad és ugyanúgy használhatatlan.. ezek régi játékok alig van gépigényük... a netem 80/25 megabit.. tehát azzal se lehet gond.. nagyon idegesítő , hogy nem tudom mi a baj. hiába veszem le 0ra a grafikát ugyanúgy jelentkezik a probléma.



2012. máj. 21. 02:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Most ne pontozz le vagy ilyesmi de lehet h a RAM a kevés mert lehet hogy a win7-nek meg a játékoknak elég de az ilyen Fraps meg hasonló programok néha elég szépen megzabálják a memóriát és ilyenkor a játéktól is veszik el !!
2012. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

"pentium d950 "


Azonnali tömörítéshez (nem tudom milyen codecet használsz) ez nagyon gyenge proci. Oké, hogy kétmagos, de abból a legelső széria. Ha simán egy filmet tömöríttetsz vele, az se fog sokkal jobban menni, és itt még a játékot is kell futtatnia mellette.

2012. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

"nem a gép gyengesége a probléma"


De igen, a procid is, meg a videokártyád is vérgyenge. Pontosan ez a baj.

2012. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Erre bőven elég, ami van. Én laptoppal rögzítettem, sokkal kisebb teljesítményű processzorral. A Fraps gyakorlatilag nem tömöríti a videót, ezért a processzort sem terheli nagyon. Inkább a merevlemezt, esetleg próbáld meg másikra menteni a videót, ne arra amin a rendszer van. Ha semmi nem segít próbáld csökkenteni a felbontást.
2012. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vagy a Fraps rossz verzióját használod, régebbieknél már az FPS csökkenést okozott, ha megnézted, mennyi FPS-ed van, vagy 10et rá kellett számolni.
2012. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Srácok a legfontosabbat elfelejtettem írni.. ! ezzel a configgal márcsináltam ilyet HD felbontásba stabil 60-70 fps mellet mind2 játékba akár linkelni is tudom az eredményeket.

http://www.youtube.com/watch?v=BAf9RUISXxg&list=UUrjjJu9f29W..

2012. máj. 21. 17:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor is egy pentium nem játékokra van tervezve hanem irodába..
2012. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
itt nem erről van szó hogy mire van tervezve ez már egyszer müködött jól.. csak beállítással lehet a baj csak nem tudom mivel.. teljesen haszontalan a hozzászólásod-.-
2012. jún. 1. 10:32
 9/17 anonim ***** válasza:

"ez már egyszer müködött jól.. csak beállítással lehet a baj csak nem tudom mivel"


Mivel mi meg nem tudjuk, hogy mit változtattál a beállításaidon (programon belül, driverben, játékban, máshol), ezért kb vak vezet világtalant.

2012. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
semmit se változtattam a Fraps is nagyon akad meg a streamelő programmok is.. hiába veszem le a felbontást 0ra meg a képminőséget is akkoris csinálja uggyan úgy mint FULLHDba maxon.
2012. jún. 1. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!