Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt az msn-nel?

Mi történt az msn-nel?

Figyelt kérdés

MEgpróbáltam bejelentkezni de egyből egy kis ablak hogy nem sikerült bejelentkezni mert a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető.. Ez mi a rák???

Mit csináljak hogy jó legyen??? újra indítottam a gépet nem jó megrúgtam megütöttem rácsaptam de nem jó... XDD


2010. aug. 3. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen... csak az egyik felhasználó nevemnéz csinálja a másik jó ... de azt nem használom segítsetek
2010. aug. 3. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt minden nap megkérdezi valaki... De azért jó, hogy ma se maradt el. Szerver karbantartás szokott lenni náluk is, ne legyél besz*rva, majd jó lesz, szokott lenni ilyen, különböző területeken.
2010. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is!
2010. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja köszönöm szépen :D

És elnézést hogy kiírtam nem láttam hogy ki van írva:D Én meg rugdalom a gépet meg ilyenekxD

2010. aug. 3. 19:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akar rendbe jönni kb menyi idő????
2010. aug. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!