Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Home vagy Pro-t...

Windows 10 Home vagy Pro-t vegyek most?

Figyelt kérdés

Vannak most nagy leárazások win10 kulcsok terén, ezért is kérdezem a fentit, hogy melyik most a jobb rendszer. Tudom hogy a pro céges környezethez van, távoli asztal, bitlocker stb, de olcsóbb valamivel mint a home...

Amugy nem programozok, videót vágok, csak játékra és filmnézésre, netezésre használom a gépet...



2020. aug. 4. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Enterprise van kifejezetten céges környezethez, de használnak Pro-t is egyes cégek, ahogy a Windows más verzióit is.


Kevés különbség van köztük, így nem nehéz választani. Én azt venném, amelyik olcsóbb.


A Homeban csak a BitLocker és a WIP (Windows Information Protection - Windows Információvédelem) nincs benne. Ha ezekre szükséged van (99%, hogy nincs...), akkor válaszd a Prot mindenképp. Amennyiben nincs, válaszd az olcsóbbikat.


[link]

2020. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Ne haragudj, még két fontos funkciót kihagytam. Ha esetleg otthon van Windows szervered, és több gépet kezelnél egy szerverről, akkor is érdemes a Prot választani. Mivel csak abban tudsz adott tartományhoz csatlakozni, és annak beállításait az Active Directoryn keresztül vezérelni. Illetve a csoportos frissítés is csak így érhető el.

2020. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs szerverem, nem is lesz. meg olvastam is, hogy a pro többet is foglal jóval a home-nál, tehát marad a home
2020. aug. 4. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy az, hogy Home Pro. Az általad felsorolt tevékenységekhez mindkettő jó.
2020. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Group Policy Editor sincs home-ban, bár elvileg fel lehet rá erőszakolni. Ha még sohasem kellett használnod, akkor valószínűleg ez sem fog kelleni
2020. aug. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!