Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan böngésző, ami az...

Van olyan böngésző, ami az alkotókra specializálódott?

Figyelt kérdés
Nemrég leltem rá az Opera GX nevű böngészőre, ami kefejezetten érdekes és hasznos megoldásokkal él, de csak a gamer közösség számára. Itegrált Twich, Discord, limitálható ram használat és hasonló érdekességek vannak benne. Belelkesedve azon, hogy ilyen létezik rákerestem az alkotóknak létrehozott böngészőre, de nem találtam semmit. Valami olyanra lenne szükségem, amiben egy kattintással el lehet érni a blogot, a pinterestet, a wattpadot, az instát, lehessen futtatni egyszerre két facebookot... Szóval a közösségi oldalakat könnyebb legyen elérni és kezelni, minthogy könyvjelzőben legyen tárolva, vagy állandóan megnyitva álljon egy külön fülön.

2020. aug. 17. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért? 2mp-nyi idot nyernél vele max. Semmi ertelme szerintem
2020. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem pontosan értem a problémád, de egész jó kiegészítők vannak. Nézz körül a Firefoxnál is.
2020. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. A két másodpercnyi időt szorozd be legalább napi tízzel. Ha valaki sokat posztol, foglalkozik a köré kiépülő közösséggel és gyárt tartalmat, akkor jelentős időmegtakarítás érhető el azzal, ha egy tartalomgyártásra optimalizált böngészőt használ. A különbséget ahhoz tudnám hasolítani, mint a böngészők fejlődése során a "fül" funkció létrejötte. Az elején sokan álltak hozzá úgy, hogy "semmi értelme", mivel meg lehetett nyitni egy újabb weboldalt egy új lapon. Valamiért mégis mindenki a füleket használja mára.

2. A problémám igazából nem probléma. Csak szeretném megkönnyíteni a folyamatokat azzal, hogy egy tartalomgyártásra optimalizált böngészőt használok. Magyarul egy gyors, kevés kattintást igénylő módszert keresek arra, hogy az ügyes-bajos napi teendőimet elvégezhessem. Tartalomgyártói szempontból a Firefox semmivel sem több, mint az Opera, a Google Chrome, vagy a Microsoft Edge. A Vivaldi ad egy minimális pluszt ilyen szempontból, a mindenre kiterjedő beállítási lehetőségeivel, az Opera GX pedig az integrált oldalakat futtatni képes oldalpaneljével. Igazából valami hasonlóra vágyom; egy olyan oldalpanelre, amibe be lehet ágyazni a nagyobb közösségi média oldalakat, hogy ne kelljen külön megnyitni egyet se. Igényem lenne arra, hogy két eltérő néven bejelentkezett facebookot tudjak egy böngészőn belül párhuzamosan futtatni, amire az Opera GX majdnem képes, mert ott az egyiket teljesen meg lehet nyitni, és a másik chat-jét mellé tudom tenni.

2020. aug. 17. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

A Firefoxnál van ilyen gyári kiegészítő, hogy két lapon két különböző néven jelentkezz be, még nem próbáltam ki.

[link]

2020. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!