Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látja a Total...

Miért nem látja a Total Commander az Androidos telefonomat, miközben a Win böngészője simán látja és lehet-e csinálni vele valamit, hogy lássa?

Figyelt kérdés

Amióta megvan ez a telefonom, már vagy két-három éve így van ez és megszoktam, hogy Win fájlböngészőben jelölöm ki-vágom ki vagy másolom a fájlokat és a Total Commanderben megnyitott mappába teszem, de csak most jutott eszembe, hogy fel is tegyem ezt a kérdést, hátha lehet valamit bütykölni valamin, hogy a Total Commander is lássa, ami sokkal kényelmesebb nekem. Beállítás kérdése? Telefoné vagy a Total Commanderé? Egyáltalán a meghajtót nem látja, ami nekem tök fura, hogy miért, úgyhogy erre is kíváncsi lennék...


Technikai részletek:


Win 10 pro és Android 8.0, mindkettőnél a 2019-es dátum szerepel, ha ez releváns, a Total Commander meg 8.01-es verziós (x64)



2020. júl. 21. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem látja, mert a total commanderben csak a meghajtók jelennek meg.

Ha csak a file explorerben látod az azért van mert mobilezközként / fényképezőgépként ismeri fel a windows. Ilyenkor nem kezeli fizikai meghajtóként. Egyes telefonoknál (márkafüggő) az usb kapcsolati beállításoknál be lehet állítani hogy külső meghajtóként viselkedjen és akkor bekerül a total commanderbe.

2020. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ez értelmesnek és hasznos válasznak tűnik... :) Még feldolgozásom alatt... :D
2020. júl. 21. 16:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Mikor bedugod az usb-t olyankor szokta feldobni értesítésként a telefon ezeket a beállítási lehetőségeket. Ott tudod megnézni.
2020. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy időben tényleg feldobta, aztán már jó ideje nem teszi valami rejtélyes oknál fogva... Nem is pittyeg, hogy új eszköz csatlakozott, szóval fura, hogy mi változott... Tán én jelöltem be, hogy mindig úgy nyissa meg, miután láttam, hogy semmilyen módon sem látja a Total Commander... Azt vajon elő lehet csalogatni újra valahonnan...?
2020. júl. 21. 16:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam úgy működik, hogy a telefonon fentről lehúzom és ott felsorolja, hogy mit lehet vele csinálni.
2020. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha a beállításokat átbújva nem találtál semmit akkor próbáld ki ezt: [link]

sajnos ha kivetted az összes lehetőségnél a pipát akkor nem dobja fel többször és van olyan telefon aminél a beállításokban külön nem lehet beállítani.

2020. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja, a telefonom kiírja, az megvan nekem is, bocs, gyorsan olvastam, amit írtatok, azt hittem, hogy a gép kérdéséről volt szó, mert régen az is kérdezett, hogy hogy nyissa meg, de már nem kérdezi...


De az is ugyanaz, hogy már minden lehetőséget kipróbáltam.


Szóval a telefonomon van szerencsére ilyen legörgetős opció, ahol a fájl átvitelen van, mégsem látja... Azon kívül csak képátvitel van, zeneátvitel és töltés...

2020. júl. 21. 16:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha az Androidos telefonra telepíted a Total Commandert akkor az látni fogja a telefonodat.
2020. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, de nem tudom, hogy tudja-e azt, amiért most éppen fontos lett megkérdeznem ezt a kérdést: pc-n mappát kijelölve látom a mappa méretét, telefonon is lehet ilyet csinálni? Hogy? Egyedül nem sikerült megtalálnom.. Ha nem tudja, akkor nem segít semmivel, ugyanis az egész lényege az lenne, hogy gyorsabban lássam, hogy hol van a sok adat, ami miatt folyton tele van a memóriakártyám...


Win böngészőben is megnézegethetem mappánként egyesével, de kinek van ehhez türelme? Nekem nincs, pláne, ha tudom, hogy TC-ben egy mozdulat kijelölni pc-n...

2020. júl. 21. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Droidon TC -ben hosszan rajta tartod az ujjad a mappa nevén, majd "tulajdonságok". Itt írja a méretét...


Win -re a TC -hez külön fájlrendszer plugin kell ehhez ("Windows Media Audio 2 (MP3)

1.4") (letölthető innen: [link] )


Forrás (összes TC plugin):

[link]

2020. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!