Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skypeon, nemzetközi hívást...

Zetsu99 kérdése:

Skypeon, nemzetközi hívást hogyan számítják fel, ha nem vettem semmilyen csomagot, nem indítottam próbaidőszakot?

Figyelt kérdés
Nemrég felhívtam egy amerikai egyesült államokbeli céget és nem tudom hogy számolják el a hívást...

2020. aug. 18. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Skypeon nem számítanak fel semmit, az egy internetes hívás, olyan, mint a messengeres videóhívás.

A nemzetközi hívásoknál is ugyanez a helyzet, szóval nem kell tőle tartanod véleményem szerint.

2020. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem adtál meg semmilyen adatodat nekik gondolom, így még ha akarnák se tudnák felszámolni...

Egyébként ingyen van, múltkor pl. oroszokkal skypoltam egy játék közben. Nem fizettem érte.

2020. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok. Én egy vezetékes telefonszámot hívtam fel skypeon keresztül, az Amerikai Egyesült Államokban volt az a telefon.
2020. aug. 18. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Havidíjas előfizetést kell választani, vagy Skype creditet venni hozzá. Megtetted bármelyiket a hívás előtt? Valóban biztos vagy benne, hogy vezetékes számot hívtál, ami amúgy nem ingyenesen hívható? Ténylegesen beszéltél is valakivel?
2020. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adtál meg bármilyen bankkártya adatot? Ha nem akkor nem tudnak levonni tőled semmit.
2020. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!