Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan Androidos...

Létezik olyan Androidos alkalmazás, ahol egy videóra 2 feliratot is fel lehet tenni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Adott egy francia film, amit meg akarok nézni. Magyar felirat nincs hozzá, max angolt kaptam. De én annyira nem értek angolul, hogy csak az alapján értsem. Ami így magában nem is lenne probléma, mert a feliratfájlt le lehet fordítani, viszont a szósorrendhez, a ragozásokhoz, meg a hasonlókhoz mégis kellene az angol felirat, hogy tudjam összerakni.


Néztem már filmet online lefordított magyar felirattal + angol szinkronnal, szóval a film megértése ilyen formában megy. Csak most a film szinkronja francia. Szóval valami olyan alkalmazás kellene, amin a magyar felirat pl a film alján van, az angol meg valahol felül, mert VLC-ben ezt nem lehet megcsinálni.



2020. aug. 19. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
max égetéssel
2020. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!