Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire nehéz egy számítógép...

Mennyire nehéz egy számítógép újra telepítése ha meg van a Windows program vagy egy Windows kulcs?

Figyelt kérdés
Januárban vettem egy kulcsot és azóta pénz hiányában nem rakattam újra a gépet. Tudom, hogy nem kell hozzá diploma de valamiféle érzék biztosan kell hozzá.

2020. aug. 19. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Millió videóanyag van róla a neten. Az előkészítéshez lehet meg kell nézni 1-2 videót hogy lásd mi történik és mit kell csinálni, de miután a telepítő elindul, már csak értőolvasás kérdése. Ki kell választani egy megfelelő meghajtót amire a rendszer megy (ha már foglalt az előző rendszer miatt akkor azt formázni egy opció kiválasztásával), onnantól kezdve olyan mint bármilyen program next-next-next füleire kattintani. El kell fogadni néhány beállítási opciót, a többit a telepítő elvégzi neked.

Nem tudod elrontani (ha van több partíció amin megtartandó adat van, annyira kell figyelni hogy azt nehogy töröld vagy formázd), ha meg mégis, akkor újrakezded. Siker esetén rá fogsz jönni, hogy kár volt eddig fizetni érte.

2020. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Gyakorlatilag egy nem tul hulye 10 eves is meg tudja csinalni. (En magamnak csinaltam gyerekkorom ota.) Sosem ertettem, ezzel miert mennek emberek mashoz😂
2020. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben Windows 10-ről van szó akkor letöltöd innen:


[link]


Kell még egy 8GB-os pendrive és a Media Creation Tool szépen indíthatóvá is teszi a telepítőt. Alaplaptól/laptoptól függően megnyomod a boot menu gombját egy újraindítást követően és kiválasztod az EFI-vel kezdődő USB-t és elindul a telepítő.

2020. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt nem lehet véglegesen elrontani.

Bármikor újrakezdhető a folyamat.

Csak kövesd az interneten található utasításokat, és minden rendben lesz.

2020. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok rossz video kering a neten és mégtöbb hibás elévült 'jótanács' beállítás/hangolás főleg videóban.


Jól telepíteni pedig így kell: [link]

2020. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!